DOTRZYJ DO KLIENTÓW, POPRAW WYNIKI SPRZEDAŻY ORAZ ROI.

Celem Grow Poland jest maksymalne wykorzystanie potencjału jaki daje nowoczesny marketing poprzez wykorzystanie Customer Experience i Big Data.

Nasze metody umożliwiają pełne wykorzystanie innowacyjnych narzędzi jakie oferuje współczesny cyfrowy świat. Prezentowane przez nas nowoczesne rozwiązania i pomysły to przyszłość współczesnego biznesu. Wykorzystując najnowsze technologie marketing automation łączymy obszary marketingu i sprzedaży, aby wesprzeć zyskowność działań naszych klientów.

Łączmy specjalistyczna wiedzę naszych ekspertów z najnowocześniejszą technologią, dzięki czemu firmy, które wspieramy, pozyskują klientów, mają wyższą sprzedaż i osiągają wyższe ROI.

 illustration circle
Odpowiednie przygotowanie to połowa sukcesu, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pierwszym krokiem jest rozmowa, nasi eksperci uważnie wysłuchają Twoich potrzeb, pomogą określić cele, po czym zaproponują zaproponują najskuteczniejsze rozwiązania dla Twojej firmy.
1Marketing automation

MARKETING AUTOMATION

Marketing automation to systemy i procesy które usprawniają marketing oraz sprzedaż poprzez analizę danych i zautomatyzowane kampanie. Dzięki MA można łatwo tworzyć określone w czasie i spersonalizowane w oparciu o aktywności i zainteresowania potencjalnych klientów, kampanie . Równie łatwo możemy śledzić kampanie oraz uzyskiwać dokładne i rzetelne raporty, żeby analizować wyniki oraz ROI.

CUSTOMER JOURNEY MAPPING

Customer Journey Mapping pozwala określić etapy podróży Twojego klienta. Narzędzie to umożliwia kształtowanie doświadczeń konsumenta poprzez odpowiednią z nim interakcję oraz określenie obszarów, w które warto zainwestować, aby klient do nas wracał.

INBOUND MARKETING

Śmierć tradycyjnej reklamy ogłaszano już kilka razy. Jednak wiele firm nadalchwali sobie swoje wypróbowane metody. Mają rację czy może powinni obrać bardziej krytyczne podejście? Czy czas outbound makretingu się skończył, a rozwiązaniem jest inbound marketing?
4Content Creation

CONTENT MARKETING

Wartościowe i adekwatne treści to najlepszy sposób na wzbudzenie zainteresowania przyszłych klientów, którzy często aktywnie poszukują informacji w Internecie. Naszym celem jest dostarczenie im odpowiedzi na zadawane pytania we właściwym miejscu i odpowiednim czasie.

Skontaktuj się z nami