PARTNERZY

PARTNERZY

Zlokalizowana w Belgii, w samym sercu Europy, ARK Communication to powstała w 1997 roku agencja wyspecjalizowana w takich obszarach jak marketing i komunikacja strategiczna, public relations, web design, graphic design, concept creation, new media oraz branding.
Głównym celem ARK Communication jest tworzenie efektywnych i kreatywnych strategiczne kampanii marketingowych i komunikacyjnych. Jak sami mówią „W ARK lubimy inwestować w innowacje, w które wierzymy”, dlatego główna część ich działań koncentruje się wokół rozwijania i optymalizacji marketing automation oraz content marketingu.
ARK oferuje rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta, aby jeszcze bardziej zwiększać pozycję ich marki.
ID BBN to wielokrotnie nagradzana agencja reklamowa, specjalizująca się w marketing automation oraz customer expierence. Jak sami o sobie mówią „Produkują wyniki, i to mierzalne wyniki”! ID BBN posiada dwa biura, jedno w Helsinkach, a drugie w miejscowości Turku oraz zespół ponad 30 ekspertów, którzy łączą strategiczne myślenie, kreatywność i technologiczny know-how. Ich klienci to przede wszystkim międzynarodowi i fińscy liderzy rynku i innowacyjne firmy.
ORACLE jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, oferuje pełny i zintegrowany stos aplikacji chmurowych oraz usług platformy, obsługując na świecie ponad 420 tys. klientów. Firma zatrudnia ponad 130 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 37 mld USD (w roku finansowym 2016). Serwery baz danych, oprogramowanie middleware oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 145 krajach na całym świecie. ORACLE współpracuje z ponad 25 tys. firm partnerskich. Siedziba główna Korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100.
Agencja marketingu zintegrowanego „Elżbieta Pełka Creative Services” powstała w roku 2001. Marka handlowa to PEŁKA 360.  Od samego początku realizuje z dużym sukcesem projekty związane z zarządzaniem marką (tworzenie strategii marketingowych i komunikacyjno-reklamowych marek, analizy rynkowe, kampanie komunikacyjne uwzględniające szeroko rozumiane nowe media. Agencja rozbudowała  również dział specjalizujący się w obsłudze public relations z zakresu m.in.  PR Instytucjonalnego, CSR, Corporate Affairs, PR korporacyjnego i produktowego, komunikacji kryzysowej, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, stając się niekwestionowanym ekspertem w powyższych obszarach.

Skontaktuj się z nami